Developerské projekty dnes patří k přitažlivým možnostem, jak vyřešit svou bytovou situaci, a zároveň si zajistit ideální investici, která nám v budoucnu může přinést nemalé zisky, ať již v případě plánovaného pronájmu nebo uvažovaného prodeje.

Hodnoty bytů v některých lokalitách totiž v průběhu let budou nepochybně stoupat vzhůru, protože v těchto lokalitách bude volných a pěkných bytů poměrně nedostatek. Momentálně je však k dispozici velká řada developerských projektů, a tak někdy přemýšlíme o tom, podle čeho vybírat. Například podle developera?

Jednou z pomyslných těžítek na misku vah je nepochybně rychlost a kvalita projektu, s níž dovede vzrůst ze základů a nabídnout komfortní bydlení novým majitelům. Pokud se už pustíme do hledání vhodného projektu, obvykle už ale máme v duchu hrubé obrysy vysněného bydlení.

Podstatnou roli tedy hraje i originalita, nebo spíše způsob provedení, daného bydlení. Co rozhoduje je také lokalita a nejbližší okolí nemovitosti.

Kdo má o bydlení už určitou představu, může zkusit hledat developerské projekty v Praze pomocí speciálního chytrého vyhledávače, kam stačí zadat typ zakázky a uvést, zda máme zájem raději o prodej či o pronájem, poté zadat kategorii, která odpovídá našemu budoucímu bydlení, tedy, zda se vidíme bydlet spíše v bytě či domě.

Zapomenout bychom neměli ani na uvedení metrů čtverečních, jinak bychom měli co dělat, abychom se všemi nabídkami probrali. Také bychom měli zvolit optimální cenu. Neměli bychom ji ale zbytečně podhodnocovat, i když se uvedená cena možná bude zdát nad naše možnosti, některé varianty financování nás totiž mohou i pozitivně překvapit.

V nabídce nalezneme i developerské projekty pro náročnější. Zadáme-li byty na prodej Praha, budeme moci procházet nabídkami luxusních developerských projektů, které uspokojí i naše nadstandardní očekávání.

Pravděpodobně nejvíce nás zaujmou nové developerské projekty, splňující veškerá kritéria i těch nejnáročnějších zákazníků. Mezi projekty s přidanou hodnotou v komfortním bydlení patří určitě Malý Háj, V Čeňku, Kaskády Barrandov, Rezidence Šafránka, Na Hvězdárně nebo Rezidence Korunní.

Zdroj foto: www.bytyprodejpraha.cz